ye-logo.v1.2
21 Лютого, 2019

У Красилові підробили 9 договорів оренди землі

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1056
ІНШЕ  У Красилові суд визнав недійсними 9 договорів оренди землі між селянами та сільгоспкооперативом
ІНШЕ У Красилові суд визнав недійсними 9 договорів оренди землі між селянами та сільгоспкооперативом. Фото: kma.court.gov.ua

Суд визнав договори недійсними.

Красилівський районний суд визнав недійсними договори оренди землі від 6 травня 2015 року, сторонами яких є четверо мешканців одного із сіл району, і одне сільгосптовариство. Як повідомляють в апеляційного суду області, з відповідним проханням до Феміди звернулися селяни. У його обґрунтуванні пояснили: ці договори підроблені, бо вони їх не підписували.

«Про те, що їхні земельні ділянки перебувають в користуванні відповідача на підставі договорів оренди землі, позивачі дізналися лише у квітні 2016 року. До цього часу про реєстрацію таких документів вони не знали, бо їх не підписували. Цей факт встановив суд на основі висновків експертів, які підтвердили слова позивачів: підписи у всіх 9-ти договорах оренди землі, які вони оспорюють, виконані іншими особами», - додають у прес-службі суду.

Як йдеться в рішенні суду, позов є обґрунтованим і підлягає задоволенню. 9 договорів оренди землі між селянами та сільгоспкооперативом визнали недійсними.


 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас