ye-logo.v1.2

Майже 1500 об’єктів, де масово відпочивають подоляни, перевірять пожежники

Суспільство 1210
Працівники ДСНС проводять перевірки закладів масового скупчення людей
Працівники ДСНС проводять перевірки закладів масового скупчення людей. Фото: dsns.gov.ua

Перевірятимуть на відповідність нормам пожежної безпеки.

В обласному центрі працівники Держдавної служби з надзвичайних ситуацій України провели перевірки місцевого аквапарку на відповідність нормам пожежної безпеки. Подібні перевірки стану пожежної безпеки, як повідомили в прес-службі обласного управління ДСНС, триватимуть і надалі: всього перевірятимуться 1488 об’єктів з масовим перебуванням людей у всіх районах Хмельниччини.

Вогнеборці запевняють, що подібні заходи є вкрай необхідними, адже своєчасне виявлення недоліків та їх якнайшвидше усунення гарантуватиме безпеку людей.

Під час перевірки аквапарку працівники ДСНС проінспектували приміщення аквапарку, площа якого становить 20 тисяч квадратних метри. Особливу увагу звернули на евакуаційні шляхи і виходи, плани евакуації, належний стан та придатність вогнегасників. Також на практиці було перевірено пожежні крани з пуском води та технічний стан автоматичних систем пожежної сигналізації, оповіщення, пожежогасіння і димовидалення.

Крім того, інспектуючі зупинялись у всіх торгівельних точках аквапарку та перевіряли знання співробітниками правил пожежної безпеки та алгоритму дій на випадок пожежі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую