ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Власника фітнес-клубу оштрафували на чверть мільйона гривень за двох неоформлених працівників

Суспільство 1687
Підприємець офіційно не працевлаштував двох працівників
Підприємець офіційно не працевлаштував двох працівників. Фото: todoaccidente.com

Порушення виявили під час перевірок.

Фіскальники оштрафували підприємця на 223 тисячі 380 гривень за використання праці двох офіційно неоформлених працівників. Про це повідомляють у ДФС області.

«У ході перевірки фіскальної служби було встановлено, що власником фітнес-клубу замість відповідних трудових договорів з працівниками було укладено цивільно-правові відносини. Проте правовідносини, що виникли за вказаними договорами, мали виключно трудовий характер і відповідно регламентується іншими вимогами щодо оплати та умов праці», - йдеться у повідомленні.

Фіскальники нагадують, що роботодавцям заборонено застосовувати працю громадян без належного оформлення трудових відносин. За підміну трудових відносин цивільними, а саме використання праці працівника без укладання з ним трудового договору (контракту), за кожного неоформленого працівника передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати. На сьогодні це 111 690 гривень.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую