ye-logo.v1.2
17 Вересня, 2019

Близько сотні призовників з Хмельниччини відправили на строкову службу

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1375
Із збірного пункту Хмельницького обласного військового комісаріату на строкову військову службу відправлено перших 98 призовників
Із збірного пункту Хмельницького обласного військового комісаріату на строкову військову службу відправлено перших 98 призовників. Фото: з фейсбук-сторінки Андрія Агєєва

На службу мають призвати 705 юнаків.

Сьогодні, 11 квітня, із збірного пункту Хмельницького обласного військового комісаріату на строкову військову службу відправлено перших 98 призовників. Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці cпецкор інформвідділу збору та обробки інформації з регіонів Центрального друкованого органу Міноборони України "Народна армія" Андрій Агєєв.

«Із 98 юнаків 21 проходитиме службу в Окремому президентському полку імені гетьмана Богдана Хмельницького, 20 у 101-ій окремій бригаді охорони Генерального штабу і 57 хлопців відбудуть до 169-го навчального Центру для комплектування військових частин Сухопутних військ Збройних Сил України», - йдеться у повідомленні.

Загалом, з Хмельниччини цієї призовної кампанії мають доправити на строкову військову службу 705 чоловік – У Збройних Силах України служитиме 405 юнаків, решта – 300 проходитимуть строкову військову службу у інших військових формуваннях – Державна служба спеціального транспорту, Державна прикордонна служба та Національна гвардія України.

Крайня відправка до військ призовників з Хмельниччини запланована на 24 травня, - підкреслив офіцер.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую