ye-logo.v1.2
16 Жовтня, 2019

Противандальний та цілодобовий: в Кам’янці-Подільському встановили сенсорний інформаційний кіоск для туристів

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 2646
Сенсорний кіоск, який допоможе туристам орієнтуватися в Кам'янці-Подільському
Сенсорний кіоск, який допоможе туристам орієнтуватися в Кам'янці-Подільському . Фото: зі сторінки Михайла Сімашкевича у Фейсбуку

«Родзинку» офіційно відкриють завтра.

Сьогодні в Кам’янці-Подільському стартувало відкриття туристичного сезону. Цього річ на гостей старовинного міста чекає чимало цікавинок. Серед них новація - сенсорний інформаційний кіоск для туристів.

«Підгледіли ідею у Льовові на туристичній виставці минулого року, - розповідає Альона Кузема, керівник Департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради. – Тоді зрозуміли, що такі сенсорні інформаційні кіоски можуть бути гарним доповненням до індустрії гостинності в Кам’янці-Подільському. Ми розуміємо, що інформаційний центр, який є у місті, не завжди може забезпечити всі потреби туристів, які приїжджають до нас, в поінформованості про туристичні послуги (оскільки він працює не цілодобово), і є потреба у відкритті ще одного такого інформаційного центру в локації, звідки починаються всі туристичні маршрути. Тож ідея інформаційного кіоску дуже сподобалася, адже за допомогою таких інформаційних технологій можна вирішити це питання дешевше, аніж відкриття інформаційного центру та утримання штату».

Сенсорний інформаційний кіоск обійшовся місту 130 тисяч гривень.

«Він противандальний та здатний витримати температуру до 30 градусів морозу, - каже Альона Кузема. – Контент для наповнення обирали самі. Тут є інформація про музеї історико-культурного заповідника, про екскурсоводів, фестивалі, заклади громадського харчування, можливості активного відпочинку, дитячого туризму, лікарняні установи, вокзали та інша корисна інформація, якою цікавляться туристи, приїхавши пізнавати наше місто. Впевнені, це той сервіс, який допоможе туристам орієнтуватися в Кам’янці-Подільському і зручно отримувати необхідну інформацію».
Кіоск встановили при вході до Старого міста на вулиці Князів Коріатовичів на Алеї закоханих біля Новопланівського мосту. Працюватиме він цілодобово.

Офіційно «родзинку» туристичного міста презентуватимуть в суботу, 21 квітня, на другий день відкриття туристичного сезону в місті. Офіційне відкриття сенсорної новинки заплановане на 14.30.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую