ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Підрахували: кількість населення Хмельницької області продовжує зменшуватися

Суспільство 7220
Кількість наслення Хмельницької області продовжує зменшуватися
Кількість наслення Хмельницької області продовжує зменшуватися. Фото: natali.ua

Основним фактор зменшення є… природне скорочення.

У Головному управлінні статистики Хмельницької області оприлюднили дані щодо наявного населення Хмельниччини станом на початок березня. Отже, в області, за оцінкою статуправління, станом на 1 березня проживали 1 мільйон 272,9 тисяч осіб.

«Унаслідок демографічних процесів, які відбулися впродовж січня-лютого 2018 року, чисельність наявного населення скоротилась на 1488 осіб. Основним фактором зменшення чисельності населення було його природне скорочення – 1529 осіб, водночас зафіксовано міграційний приріст населення – 41 особа», - йдеться в повідомленні.

За два місяці цього року на Хмельниччині народилися 1816 немовлят. Водночас зареєстровали 3345 померлих. Серед причин смерті населення області, як кажуть в управлінні статистики, перше місце посідали хвороби системи кровообігу (62,6%), друге – новоутворення (12,1%), третє – зовнішні причини смерті (5,0%).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую