ye-logo.v1.2
18 Березня, 2019

«Компола»: вісім хмельницьких шкіл виграли в еко-проекті

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 767
Проект має на меті підвищити екологічну грамотність учнів
Проект має на меті підвищити екологічну грамотність учнів. Фото: gofunded.org

Переможці отримають компостери для утилізації залишків їжі зі шкільних їдалень у рамках еко-проекту «Компола».

Це спільний екологічний проект Міністерства екології та природних ресурсів та Міністерства освіти та науки України направлений на підвищення рівня екологічної освіти та залучення молоді до практичних навичок сталого розвитку та споживання, повідомляють в прес-службі Хмельницької міської ради.

Сам проект «Компола» був започаткований двома київськими школярами. Після цього ідею підтримали Міністр екології та природних ресурсів України та Міністр освіти і науки України. Основна його мета - дати додатковий поштовх та ресурс українським школам для розвитку екологічної грамотності учнів, допомогти школярам отримати практичні навички, а не суто теоретичну інформацію, щодо відповідального споживання.

Цьогоріч 27 хмельницьких шкіл подали заявку на отримання компостерів. Вісім з десяти по області і двохсот по Україні стали переможцями і впродовж кількох місяців безкоштовно отримають компостери.

Школи-переможці: ЗОШ №13 ім. М. Чекмана, №14, НВК №9 та 10. Також СЗОШ №6 та №27, гімназія №2 та санаторна школа-інтернат №2.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео