ye-logo.v1.2
23 Квітня, 2019

На громадські ініціативи хмельничан - понад мільйон гривень

Суспільство 567
Проект-переможець - сенсорні монітори із історією міста та його споруд, що мають з'явитись у найпопулярніших культурних закладах Хмельницького
Проект-переможець - сенсорні монітори із історією міста та його споруд, що мають з'явитись у найпопулярніших культурних закладах Хмельницького. Фото: khm.gov.ua

Які ж проекти вирішили профінансувати з бюджету Хмельницького.

До участі в конкурсі програм «Громадські ініціативи» міста було подано 37 мікропроектів хмельничан. Із них переможцями визнали 14. На їх реалізацію, за повідомленням прес-служби Хмельницької міської ради, з міського бюджету виділили 1 мільйон 104 тисячі гривень.

Серед проектів-переможців: реабілітаційно-відпочинковий табір для бійців та добровольців АТО, палата зі зручностями для запровадження методу «Кенгуру» у педіатричному відділенні виходжування недоношений дітей Хмельницької дитячої лікарні, установка сенсорних моніторів в найпопулярніших культурних закладах міста.

«Відбір проходив у два етапи, – розповідає Володимир Гончарук, заступник міського голови. – На першому етапі ми відхилили 7 проектів, що не відповідають умовам та критеріям конкурсу або отримали негативний висновок відповідного профільного управління. Наприклад, якщо проект освітній, ми передавали його до департаменту освіти, якщо проект пов’язаний із охороною здоров’я – до департаменту охорони здоров’я й далі за аналогією. Тож 30 проектів пройшли до наступного етапу, етапу голосування».

До комісії другого етапу входили представники міськвиконкому, заступники, по одному депутату від кожної депутатської фракції та громадські активісти. «Кожен з учасників відповідно до критеріїв відбору ставив проекту бали, - продовжує Володимир Володимирович. - Далі вирахували середній бал кожного проекту та створили рейтингову таблицю. Перших 14 проектів цьогоріч отримали фінансування».

Ознайомитись із повним списком проектів-переможців можна на сайті Хмельницької міської ради.

Андрій ЗАВЕРУХА.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята