ye-logo.v1.2
22 Березня, 2019

Нерви, жарти та страх: як у Хмельницькому абітурієнти здавали ЗНО з математики

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 3212

Підписатися на канал "Є" в Youtube

В області писали тест понад три тисячі випускників.

Сьогодні, 22 травня в Україні стартувало ЗНО. Абітурієнти складали тест з математики. На Хмельниччині 3 тисячі 270 випускників виявили бажання пройти незалежне оцінювання з даного предмету.

В обласному центрі було визначено вісім пунктів, куди з’їхалися абітурієнти з міста та району.

Допуск учасників ЗНО до пунктів тестування розпочався о 10-й годині. Біля центрального входу педагогічної академії, де сьогодні писали тест 240 осіб, майбутні студенти виглядали схвильованими.

«Я дуже нервуюся. Сподіваюся, що все пройде добре, адже зовсім не хочеться чекати ще рік, аби знову складати ЗНО. Я готувалася досить довго: ходила до репетитора, витратила на це багато коштів. Маю надію, що через хвилювання я не забуду усе, що вчила і складу тест на високий бал», - розповіла Наталія, випускниця Хмельницької гімназії №1.

Студент ліцею №18 Вадим теж прийшов на тестування, але на відмінно від багатьох, він посміхався, жартував та мав чудовий настрій.

«Я взагалі не знаю чому сюди прийшов. Готувався? Так, авжеж. Цілу годину. А що мені нервуватися? Все пройде добре», - з посмішкою на устах розповів Вадим.

Ближче до 11 години, абітурієнтів розсадили по 16-ти аудиторіях, де вони чекали на початок тестування.

На виконання завдань їм було відведено 180 хвилин. Загальна кількість завдань роботи – 33. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 62.

Нагадаємо, першими перевіряють рівень знань абітурієнтів з математики. Далі тестування з української мови та літератури відбудеться 24 травня, іспанської, німецької та французької мов – 29 травня, англійської мови – 1 червня, біології – 4 червня, історії України – 6 червня, географії – 8 червня, фізики – 11 червня, хімії – 13 червня.

  

У Хмельницькому було визначено всім пунктів, куди з’їхалися абітурієнти з міста та району

Настрій перед складанням тестів у хмельницьких випускників був різним - одні хвилювалися, а інші з посмішкою на обличчі заходили до аудиторій

  

Спочатку учасники тестування показували документи (оригінал сертифіката ЗНО, паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в сертифікаті, а також запрошення-перепустку для участі в тестуванні)...

...а потім проходили до аудиторій, де складали сам тест. На виконання завдань їм було відведено 180 хвилин

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео