ye-logo.v1.2

На Хмельниччині виявлено базу, де випалюють деревне вугілля

Суспільство 1387
У Нетішині виявлено базу, де випалюють деревне вугілля
У Нетішині виявлено базу, де випалюють деревне вугілля. Фото: з Фейсбуку

В Нетішині орендар земельної ділянки, яка була призначена для допоміжних будівель, вирішив підзаробити випалюючи деревне вугілля.

Вкотре здійснюючи виїзди на об’єкти у промисловій зоні Нетішина, де випалюється деревне вугілля, представниками місцевої влади тиждень тому було виявлено ще одну базу деревно-вугільного бізнесу, однак потрапити на виробничу територію вони не могли. Про це повідомляє прес-служба Нетішинської міської ради.

Сьогодні, 6 червня, секретар міської ради Олена Хоменко, заступник міського голови Оксана Латишева спільно з представниками відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Нетішинської міської ради знову виїхали на базу «Піонерку».

«Незважаючи на спротив орендаря земельної ділянки Руслана Горбатюка, їм вдалося увійти на територію бази. На території бази знаходилося три стаціонарних діжки, які не працювали, хоча, ще тиждень тому вони диміли, та деревина. Жодних документів, які підтверджують право здійснення такої господарської діяльності як випалювання деревного вугілля орендар не надав. Про це було заявлено до поліції. По факту реєстрації виклику працівники нетішинського відділення поліції виїхали на місце події, де взяли пояснення у свідків щодо побаченого, після чого найближчим часом ними буде проведена перевірка», - повідомляє прес-служба відомства.

На території бази знаходилася деревина та три стаціонарних діжки, які не працювали, хоча, ще тиждень тому вони диміли

Варто зауважити, що між Нетішинською міською радою та Русланом Горбатюком у 2015 році було укладено договір на оренду землі, згідно якого, земельна ділянка передавалася в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд будівельних організацій та підприємств.

«Насправді там здійснюється виробництво плитки, однак, напевно орендар вирішив підзаробити випалюючи деревне вугілля…Інформація з’ясовується!», - пише прес-служба міськради Нетішині.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую