ye-logo.v1.2
3 Серпня, 2020

У Старокостянтинові оголосили конкурс на кращу короткометражку про замок Острозьких

Суспільство 975
За кращу короткометражку обіцяють грошову винагороду
За кращу короткометражку обіцяють грошову винагороду. Фото: Ірини Олійник

Запрошують усіх, хто має творчий потенціал.

Історія та сучасність замку Острозьких, збереження та використання, роль пам’ятки для розвитку міста, проблеми та шляхи їх вирішення, замок в контексті інших пам’яток міста, екологічно-рекреаційне та туристичне значення – усе це можна відзняти на камеру чи мобільний телефон, щоб взяти участь у конкурсі та позмагатися за грошовий приз.
Конкурс короткометражного кіно (відеороликів) про замок Острозьких проходитиме в рамках проекту “Чим живуть Замки”. На переможців конкурсу чекає слава, визнання, участь у фестивалі та матеріальне заохочення, - йдеться у повідомленні громадської організації «Старокостянтинів небайдужий».

До участі в конкурсі запрошуються усі, хто вміє тримати в руках камеру, або мобільний телефон: любителі історії рідного міста і просто небайдужі мешканці, які бажають за допомогою відеоролика висловити свою думку про замок, привернути увагу до пам’ятки чи показати його красу. На Конкурс приймають відеоролики, присвячені Замку Князів Острозьких у Старокостянтинові, з будь-яким стилістичним та жанровим рішенням автора, з висвітленням різноманітних аспектів пам’ятки.

Подробиці конкурсу можна дізнатися на сайті ГО «Старокостянтинів небайдужий».

Як обіцяють організатори, усі відеоролики будуть демонструватися під час фестивалю «Чим живуть замки», що пройде у Старокостянтинові 18 серпня.

Переможців конкурсу обіцяють нагородити сувенірами, футболками, а також грошовими сертифікатами.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую