ye-logo.v1.2
13 Серпня, 2020

Хмельницькі перевізники попереджають: графіків руху можуть не дотримуватися

Суспільство 4257 2
Перевізники хочуть, щоб вартість проїзду в Хмельницькому становила шість гривень
Перевізники хочуть, щоб вартість проїзду в Хмельницькому становила шість гривень. Фото: автора

В оголошеннях йдеться і про те, що вони очікують від влади перегляду тарифів на проїзд.

У хмельницьких маршрутках з’явилося оголошення, в якому перевізники звертаються до пасажирів. Вибачаючись наперед, вони попереджають, що можуть не дотримуватися графіків руху, та очікують від влади міста перегляду тарифів на проїзд. Нині, нагадаємо, проїзд у маршрутках та автобусах коштує чотири гривні.

«Перевізники подали свої розрахунки, які знаходяться в департаменті економіки, де їх перевіряють на відповідність», - каже виконуючий обов’язки начальник управління транспорту за зв’язку Хмельницької міської ради Сергій Шепурев. Що просять, Сергій Валерійович вирішив не коментувати, пояснивши, що просити можна будь-яку ціну, але вона має відповідати розрахункам.

Однак, приватний перевізник Олександр Мішин, у розмові з журналістом сайту «Є», сказав: «Просимо, хоча б шість гривень». «У нас вже не вистачає вже не тільки водіїв, а й кондукторів, - каже Олександр Володимирович. - У всіх містах підвищили ціни, крім нашого. Ми були в Тернополі, там зараз проїзд 4-5 гривні. І вже розроблять підвищення до шести гривень. Вони трохи призупинили відтік кадрів. Але все одно є проблеми. І вже розглядають варіант підвищення вартості проїзду до шести гривень. У Вінниці так само. А у нас чотири гривні».

«Нині спостерігається відтік кадрів – водіїв. Люди тікають за кордон, - каже Сергій Шепурев. - Ситуація дуже складна. Не тільки водії йдуть, а й деякі перевізники відходять від цього бізнесу. Ми намагаємося максимально стримати ті графіки руху, які є, але це проблематично. Така ситуація не тільки в Хмельницькому, а й в інших містах. І зараз йде тенденція по всій країні, що підвищується вартість проїзду».

Чому ж з’явилися оголошення в пасажирському транспорті? Пан Мішин пояснив: «Бо завтра не буде кому вийти на роботу, значить і не вийде автобус на маршрут. У мене на маршрути виїжджають 17-18 автобусів, а ще 12 стоять».
Отож, чи не означає це, що невдовзі в Хмельницькому може подорожчати вартість проїзду? Сергій Шепурев каже, що все залежить від достовірності поданих перевізниками розрахункам. «Якщо припустити, що вже сьогодні все перевірено і розрахунки достовірні, тоді одразу ж готується регуляторний акт, який буде винесений на оприлюднення, а потім на громадське обговорення. Після чого з усіма пропозиціями виноситься на розгляд виконавчого комітету. Вся процедура триватиме півтора місяці», - зазначив Сергій Валерійович.

Ось такі оголошення з'явилися в хмельницький маршрутках. Фото: Ірини Олійник.

Коментарі:

Voychek 27.06.2018 14:54

«Перевізники подали свої розрахунки, які знаходяться в департаменті економіки, де їх перевіряють на відповідність»-які розрахунки....на підставі яких даних вони робилися якщо ні в одній з маршруток( крім інколи 21 чи 22 ) не ведеться облік пасажирів......

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую