ye-logo.v1.2
21 Листопада, 2019

Погода на сьогодні: не просто дощі, а з грозами. Та чи всюди?

Олександр НІКІТІН Суспільство 1620
11 липня прогнозують дощі з грозами на більшій території Хмельницької області
11 липня прогнозують дощі з грозами на більшій території Хмельницької області. Фото: автора

Яку погоду прогнозують на 11 липня.

В багатьох куточках України сьогодні за 30 градусів вище нуля. Але не на заході країни, і не на Хмельниччини. У Хмельницькій області, схоже, сьогодні не слід очкувати на спекотний день. До того ж, є ймовірність опадів.

За даними Українського Гідрометцентру, 11 липня на території області стовпчик термометра максимум покаже +27 градусів. Та й прогнозують дощі з грозами.

Схожий прогноз і в «Синоптика». «Хмарна погода протримається у Хмельницькому увесь день. Дощ із грозою йтиме весь день і не припиниться до самого вечора», - йдеться на ньому. Температуру ж прогнозують до +25.

Натомість ресурс «VentuSky» видає дещо іншу «картину». Найспекотніше на півночі області – до 27 градусів вище нуля, на півдні та сході Хмельниччини – на 3-4 градуси менше. А ось щодо опадів, то… вони «накриватимуть» область поступово. Починаючи з південних та східних районів, до всієї Хмельниччини. Але ближче до завершення робочого дня. Та ближче до ночі дощі з грозами мають «піти».

На сайті «RP 5» прогноз схожий за УкрГідрометцентрівський. Дощі, грози та, навіть, зливи. І так майже на всій території Хмельницької області.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую