ye-logo.v1.2
20 Травня, 2019

Виконком Хмельницької міської ради: розгляд петицій та десятки інших питань (запис)

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 1964

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Сьогодні, 19 липня, пройде чергове засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

Чергове засідання виконкому мало відбутися ще минулого тижня. Але, за нашими даними, його перенесли, бо частина членів виконавчого комітету не була в місті, а отже не могли зібрати необхідну для прийняття рішень кількість голосів. А, враховуючи те, що востаннє виконком збирався аж 14 червня, питань сьогодні чимало.

У порядку денному, який розміщений на сайті Хмельницької міської ради, виконком має розглянути 62 питання. Утім, за нашими даними, їх може буде і 80. Такої кількості проектів рішень члени виконавчого комітету давненько не розглядали. Та чимало з них – не дискусійні. Хіба що під час питань, які стосуються комунального майна, будуть певні розмови. До прикладу, щодо продовження договорів оренди підприємцям, які працюють у колишньому «Дитячому світі».

Мають розглянути і дві електронні петиції. Першу – про спортивний майданчик школи № 8. Як йдеться в проекті рішення, на наступний рік пропонують передбачити кошти на облаштування майданчику. Другу – «Про відмову від маршруток». Її пропонують також підтримати. Але це не означає, що міська влада відмовиться від маршруток. Як йдеться в проекті: «доручити управлінню транспорту та зв’язку розробити Програму розвитку та вдосконалення міського пасажирського транспорту м. Хмельницького на 2018-2023 роки».

Як і за що голосуватимуть члени виконавчого комітету Хмельницької міської ради, дивіться в прямому ефірі на сайті «Є». Початок трансляції 19 липня о 14.00.

15.45 Засідання виконкому завершилося. До вашої уваги запис прямого ефіру:

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео