ye-logo.v1.2

Наталя Нікітіна подарувала онкохворим дітям профілактор Євмінова

Суспільство 1327

Коли у розпал лікарняних буднів в гематологічному відділенні Хмельницької обласної дитячої лікарні з'явився профілактор Євмінова, це стало для всіх приємним сюрпризом.

 Його за свої кошти придбала і подарувала хворим дітям директор Хмельницького представництва вертебрально-оздоровчого центру Євмінова Наталя Нікітіна. Профілактор – це спеціальний ортопедичний прилад для занять за методикою Євмінова. Вона грунтується на дозованому розвантажуванні хребта з одночасним виконанням комплексу вправ. Крім того, пані Наталя пообіцяла, що одна з медсестер цього відділення відвідає у їхньому центрі безкоштовні курси, на яких її навчать, як правильно займатися з дітьми та підберуть для них спеціальну програму.

„Деякі лейкозні дітки, – каже завідувачка гематологічним відділенням Хмельницької обласної дитячої лікарні Олена Мовчан, – лежать у нас по півроку. Через приймання певних препаратів їхні кістки тоншають, а ліжка у лікарняних палатах панцерні. Тож профілактор уже давно був вкрай необхідний відділенню”.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую