ye-logo.v1.2
12 Липня, 2020

Тролейбус - 3,50, автобус - 5: хмельничан кличуть обговорити підняття тарифів на проїзд

Суспільство 1896 1
На громадських слуханнях обговорять підняття вартості проїзду
На громадських слуханнях обговорять підняття вартості проїзду. Фото: автора

Остаточне рішення приймуть на засіданні виконкому.

Уже завтра, 3 серпня, хмельничан запрошують на громадські обговорення щодо підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті. Відбудуться вони о 17.00 годині у приміщенні міського будинку культури (вулиця Проскурівська, 43).

«Перевізники пропонують підняти тариф до 8-9 гривень. Пропозиція міської ради: до введення електронного квитка тролейбус - 3,5 гривні, автобус - 5 гривень. Після введення такого квитка тариф для електронного розрахунку залишається таким же, а у випадку розрахунку готівкою тролейбус буде коштувати 4 гривні, автобус - 6 гривень», - зазначив заступник міського голови Андрій Бондаренко.

За його словами, після громадських слухань проект рішення «Про встановлення тарифів на транспортні послуги по перевезенню пасажирів в місті Хмельницькому у міському пасажирському транспорті загального користування» обговорять на засіданні виконкому міської ради, де й затвердять тарифи остаточно. Точної дати поки немає, але імовірно це станеться вже в другій половині серпня.

Андрій Євгенович додав, що наразі усі маршрутки обладнанні GPS-навігаторами. Окрім того, після введення електронного квитка усі перевізники будуть змушені встановити валідатори для його зчитування.
 

Коментарі:

Коза Павло 02.08.2018 21:52

Поясніть причини підняття цін! Соляра стабільно 26грн. Запчастини також, зараз навіть дешевше ніж у зимку. А розвалюхи і риндвани як перевозили людей так і надалі будуть це робити. Це змова перевізників!! Це надприбутки!! Як що так погано у них справи? то чому не влізеш на маршрут???? За таку якість перевезення яку ми маємо на сьогодня вартість має бути 2-2.5в маршрутці.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую