ye-logo.v1.2
20 Травня, 2019

За титул «Міс Україна Всесвіт» боротиметься 24-річна хмельничанка

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1753
Ірина Марс візьме участь у «Міс Україна Всесвіт»
Ірина Марс візьме участь у «Міс Україна Всесвіт» . Фото: www.missukraineuniverse.com

Ірина Марс серед фіналісток конкурсу.

Фінал конкурсу «Міс Україна Всесвіт 2018» відбудеться 14 серпня у Києві. Про це повідомляють на офіційному сайті конкурсу. Загалом за корону боротимуться 17 фіналісток, серед яких і 24-річна хмельничанка Ірина Марс.

«Фінал 12-го конкурсу “Міс Україна-Всесвіт” відбудеться 14 серпня 2018 року, в розкішній залі одного з найкращих в Україні п’ятизіркових готелів. Цього вечора ми дізнаємося ім’я дівчини, яка представить Україну на найпрестижнішому конкурсі краси планети - “Міс Всесвіт”-2018. За титул і корону «Міс Україна Всесвіт» - 2018 будуть боротись 14 українок, які пройшли відбір із 3 тисяч заявок та кастинг у Києві, а також 3 переможниці голосування в мережі InRating.Top», - йдеться у повідомлені.

Переможницю обере зіркове журі. Корону передасть «Міс Україна Всесвіт» - 2017 Яна Краснікова.

Кілька днів тому на офіційній сторінці конкурсу «missukraine_universe» в Instagram опублікували інтерв'ю з кожною із учасниць. Серед них і розмова з Іриною Марс.

1.Яка книга мала найбільший вплив на формування Вашої особистості?

Я читаю фантастику з самого дитинства. Мене цікавлять фантастичні або магічні історії (відвідати Хогвартс - моя мрія). В підлітковому віці обожнювала Бредбері Рея. Зараз з задоволенням перечитую його оповідання. В них є багато прихованого сенсу про людські цінності, а також про сім’ю і відносини між людьми. Ці книги дали поштовх у формуванні моєї особистості. Я творча і люблю фантазувати. Але все ж таки, найбільший вплив дали кінострічки, зняті на реальних подіях, про людей, котрі не маючи нічого за спиною, досягнули великого успіху, виліковували себе і встали на ноги тоді, коли в них ніхто не вірив. Наприклад, фільми «The Pursuit of Happyness», «42», «Desert Flower». Герої цих фільмів близькі мені по духу, тому я беру з них приклад. Саме вони сформували мою особистість.

2. Якими волонтерськими проектами Ви займалися та які хотіли би втілити в життя?

Мій наймасштабніший проект - це благодійні, спортивні змагання «Crossfit Battle 2017». Це мій перший серйозний проект, де збирали кошти на фільтр дихального апарату для маленької дівчинки. Я до сьогодні дружу і спілкуюсь з цією сім’єю. Також приймала учать в благодійному показі, завдяки чому організатор перевів грошовий переказ для сім'ї, цієї ж дівчинки. Я волонтер і намагаюсь по можливості брати активну участь в акціях. Нещодавно я була волонтером в таборі для дітей, батьки котрих загинули в зоні АТО.

Надалі хочу займатись питанням про збереження екології навколишнього середовища і захисту тварин. Я маю ідею створення реабілітаційного центру, де реабілітацією буде спілкування з тваринами. Зрозуміло, що тварини будуть безпритульні, яким ми ж надамо допомогу. Така практика застосовується в різних країнах, і вона доволі дієва. Як на мене, це гарна можливість для кожного комусь знайти домівку, а комусь друга. Я серйозно відношусь до своїх проектів, тому навіть продумала декілька варіантів, як би сам центр міг себе окупити, а не існувати на кошти спонсорів або благодійних акцій. Мені дуже хочеться зробити внесок в цей світ і змінити його на краще.

3. Охарактеризуйте себе у трьох словах.

Справедлива, щира, енергійна.

4. Якщо не краса врятує світ, тоді що?

«І нехай у всіх є недоліки і всі роблять помилки ... Треба лише зрозуміти, що зміни починаються з нас самих. Словом, хто б ви не були за своєю природою - величезна слониха або перший лис в наших рядах. Я вас запевняю - можна зробити світ кращим. Треба лише до себе придивитися і зрозуміти, що зміни починаються в нас самих, в тобі, в мені, в кожному з нас.» Це цитата з чудового мультфільму «Зоотрополіс». Я вважаю, що саме люди з такими поглядами зможуть врятувати світ!

5.Розкажіть про любов у Вашому житті.

Кохання в моєму житті - це наша земля. Саме вона мене заряджає та надихає. Чудова земля, гарні й такі різні люди, природа, тварини, океани - це все моє натхнення, моє життя, мою любов.

6.Якщо Ваше ім'я прозвучить у фіналі "Міс Україна-Всесвіт" і Вас оголосять переможницею конкурсу, якою буде Ваша перша думка?

Чесно кажучи, це питання виявилось дуже важким для мене. Я знаю, що в той момент в мене в голові буде тисяча думок. Знаю, що далі буде важче, але я зможу з цим справитись і принести перемогу для своєї країни.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео