ye-logo.v1.2
20 Лютого, 2019

Погода на сьогодні: синоптики прогнозують різне

Олександр НІКІТІН Суспільство 814
Попри погоду, у серпні ми ще маємо час насолодитися квітами, які, щоправда, вже відквітають
Попри погоду, у серпні ми ще маємо час насолодитися квітами, які, щоправда, вже відквітають. Фото: автора

Який прогноз видають на 17 серпня різні метеоресурси.

 Дощ буде. Ще й з грозою! А може взагалі опадів не буде? Саме так можна коротко охарактеризувати прогноз погоди на сьогоднішній день від різних сайтів, які спеціалізуються на метеоспостереженнях. Отож, яку погоду прогнозують на 17 серпня?

Потенційно небезпечні погоди умові, про які Український Гідрометцентр попереджав мешканців Хмельниччини вчора, пішли далі – на Житомирську, Вінницьку, Київські області. А Хмельницькій області на сьогодні «пророчать» погоду, яка «не несе загрози». Утім, за даним Гідрометцентру, 17 серпня все одно можливі опади – дощі з грозами. А температура повітря становитиме +24…+26 градуси.

Та ресурс «VentuSky» може заперечити цьому. За даними цього сайту, сьогодні на Хмельниччині дощі, якщо і будуть, то лише зранку, а потім залишать межі області. А ось щодо температурних показників, то прогноз схожий. На півночі, заході та центрі Хмельниччини до +24, а ось на півдні – і всі 26 градусів вище нуля.

Сайт «Синоптик» також вирізняється прогнозом. За даними цього ресурсу, сьогодні слід очікувати до 28 градусів вище нулі. Дощі та грози? Так! Але ввечері. Ну, а за народними прикметами, якщо нинішній день погожий, ясний, то і листопад буде таким, а якщо похмуро і дощ іде - бути йому сірим і туманним.

Словом, парасолька сьогодні, як і в листопаді, мабуть, зайвою не буде.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас