ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2019

Ремонт дороги "на Кам'янець" планують завершити уже цього тижня

Ангеліна Мовчан Суспільство 611
Ремонт дороги поблизу Дунаєвець закінчать протягом тижня.
Ремонт дороги поблизу Дунаєвець закінчать протягом тижня.. Фото: ukravtodor.gov.ua

У ці дні участок дороги поблизу Дунаєвець вкривають асфальтом.

Служба автомобільних доріг повідомляє, що на ділянці Н-03 Житомир-Чернівці, що поблизу міста Дунаївці, дорожники укладають верхній завершальний шар покриття.

За декілька днів підрядник, підприємство ПрАТ «Хмельницьке ШБУ №56», зобов'язується завершити укладання щебенево-мастикового асфальтобетону. Після чого, укріплюватимуть узбіччя, а на відремонтоване покриття буде нанесено дорожню розмітку, також встановлять нові дорожні знаки та облаштують заїзні кишені, автопавільйони.

"Ремонт цієї ділянки дороги планують уже завершити через кілька днів. Можна говорити про те, що з наступного понеділка (27.08.2018 - авт.) проїхати на Кам'янець-Подільський буде простіше", - повідомили у службі автодоріг. 

Вартість вказаних ремонтних робіт на ділянці, протяжністю 4,2 км, складає майже 88 млн. грн. Фінансування здійснюється у рамках реалізації бюджетної програми “Покращення стану автомобільної дороги Житомир — Чернівці”.

Дорожники також зазначають, що поки ще тривають роботи на тещиному язику. І коли завершаться роботи, поки говорити рано. Як і про відрізок дороги у напрямку Тернополя. 

"Дорожники" уже на завершальному етапі.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас