ye-logo.v1.2
25 Лютого, 2020

Нові тарифи на проїзд прийнято! Буде навіть «вечірня ціна» для маршруток

Суспільство 34202 14

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Сьогодні виконком Хмельницької міської ради затвердив нові ціни на проїзд у громадському транспорті.

Відповідне рішення прийнято на засіданні виконавчого комітету, яке сайт «Є» транслював у прямому ефірі. «За» - 10, «Проти» - 0, «Утримався» - 1. Отож, вже з першого вересня хмельничани та гості міста платитимуть за проїзд за іншим тарифом.

Проїзд у тролейбусі коштуватиме не 2,5 гривні, а 3,5 гривні. А за пропозицією заступника міського голови Андрія Бондаренка, змінили й вартість проїзду в нічних тролейбусах. Замість шести гривень, буде 10 гривень.

Зазнає змін і вартість проїзду в автобусах та маршрутках. Замість 4 гривень доведеться платити на гривню більше. Але це ще не все. За словами Андрія Бондаренка, пасажири скаржаться, що в вечірній час перевізники не дотримуються графіків руху, а ті, в свою чергу, на недостатньо кількість пасажирів. А тому запропонував взяти івано-франківський досвід та ввести «вечірній» тариф, який діятиме з 20.00. Виконком підтримав. Отож, із першого вересня проїзд до 20.00 в маршрутках коштуватиме п’ять гривень, а вже після 20-ї – шість гривень.

Затвердили й вартість проїзних у тролейбусах. Проектом рішення передбачалися одні ціни, але їх зменшили. Отож, звичайний проїзний коштуватиме 130 гривень, а не 150, як пропонувалося. Учнівський – 50 гривень, а студентський – 70 гривень.

Відзначимо, що тарифи діятимуть з першого вересня. А, коли запрацює автоматизована система обліку оплати проїзду (електронний квиток), тоді ціни будуть іншими.

Коментарі:

Уляна Горяча 24.08.2018 12:20

Это просто издевательство над людьми. Эти троллейбусы даже в дневное время ездидят плохо, пропускают график или опаздывают больше чем на 10 минут. За что платить больше? За то чтобы стоять на остановке и переживать, что тебе скажут на работе за опоздание? Дадут штраф, за то что ты опрздал. Так ещё и платить за это больше? А эти маршрутки после 20? Совсем уже с ума сошли. И так пропускаешь маршрутки вечером, потому что они забиты, так ещё и платить 6 грн? Лишь бы с людей содрать побольше. Ещё давайте коммунальные поднимите, цены за продукты и лекарства и пусть люди живут на 3-5 тысяч. Вот поэтому люди и едут за границу работать, здесь люди не живут, а выживают.

Коляда 23.08.2018 16:18

Стій 30-40 хвилин, щей плати більше

Maxim Bignyak 23.08.2018 15:54

Краще щоб маршрутки їздили до 24-ї години,а підвищений тариф(якщо він буде)був не з 20-ї,а з 22-ї години,та і підвищений тариф це вже занадто,нема за що переплачувати,як були старі маршрутки так і залишились,ні комфорту ні безпеки!

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую