ye-logo.v1.2
20 Серпня, 2019

Інспекція швейних цехів закінчилася втечею через паркани і відвідуванням лікарні

Ангеліна Мовчан Суспільство 2010
Інспектори звернулися до медиків
Інспектори звернулися до медиків. Фото: km.dsp.gov.ua

Держпраця повідомляє, що двоє їхніх інспекторів звернулися до медиків після перевірки швейного цеху.

Сьогодні, 6 вересня інспектори праці Управління Держпраці у Хмельницькій області, без попереднього повідомлення роботодавців, прийшл на одне ізшвейних підприємств міста. Охоронник підприємства не впустив інспекторів і, як повідомляє офіційний сайт управління, "здійснював перешкоду щодо проведення відвідування та застосував фізичну силу до посадових осіб Управління Держпраці".

Зокрема, у присутності інспекторів праці охоронник зателефонував роботодавцю та отримав вказівку не допускати посадових осіб до відвідування.

У цей час через запасний вихід масово вибігали працівниці швейного цеху, які ймовірно були офіційно не працевлаштовані.

На місце події прибула слідчо-оперативна група поліції та швидка медична допомога. Остання госпіталізувала двох жінок - посадових осіб Управління до Хмельницької міської лікарні. 

Довідка: Управління Держпраці у Хмельницькій області нагадує, що відповідно до абзацу сьомого частини другої статті 265 Кодексу законів про працю України штраф за недопущення до контрольного заходу з питань виявлення неоформлених трудових відносин складає 372 300 гривень, що є стократним розміром мінімальної заробітної плати.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую