ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2019

«Гоголь-Моголь по-нашому»: фільм, відзнятий полончанами, змагатиметься за перемогу на міжнародному фестивалі

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 3261
Фільм знімали 4 місяці
Фільм знімали 4 місяці. Фото: з архіву творчого об'єднання "АртІсти"

У стрічці є добро та зло, любов та драма…

Фільм «Ніч перед Різдвом або «Гоголь-Моголь по-нашому», відзнятий полонським творчим об’єднанням «АртІсти», увійшов до позаконкурсної програми повнометражних фільмів міжнародного кінофестивалю «Місто Мрії». Стрічка у стилі арт-хаус відзнята аматорами, без участі професійних акторів та на місцевих локаціях. Вона є одним з претендентів на перемогу.

«Усе почалося з волонтерського руху «Твори добро – даруй надію». Займаючись благодійністю, збираючи кошти на лікування хворих діток, намагалися кожну акцію зробити цікавою та оригінальною, трішки театралізованою. Запрошували співаків, музикантів, влаштовували шоу-програми. Тоді Оксана Ковальчук, яка стала режисером майбутнього фільму та є працівником будинку культури, запропонувала на одну з волонтерських акцій - свято Покрови - створити театралізацію. Усім дуже сподобалося. Відтоді прийняли рішення працювати у тому ж напрямку та навіть піти далі і взятися за зйомки фільму. Оксана Ковальчук написала сценарій сучасної інтерпретації Гоголя. Продумали усе до дрібниць і взялися за роботу. Весільний оператор Віктор Савчук відзняв стрічку та займався її монтажем. Волонтер Артем Харченко написав до фільму музику. Зйомки тривали 4 місяці, монтаж – півроку», - розповідає голова волонтерського руху «Твори добро – даруй надію» Олена Ляшук-Дерманська.

За її словами, 90 відсотків акторів фільму – волонтери. Також у стрічці відзняті пересічні полончани та використані місцеві локаці.

«Ми до зйомок підійшли професійно. Хоч, не обійшлося і без скептиків, які не дуже вірили, що в невеличкому місті можна реалізувати таку масштабну ідею. Відтак, щоб робити все якнайкраще, дали обіцянку і собі і містянам, поїхати з фільмом на фестиваль», - зізнається пані Олена.

Тож нині «Ніч перед Різдвом або «Гоголь-Моголь по-нашому» увійшов до позаконкурсної програми повнометражних стрічок 3-го Рівненського міжнародного кінофестивалю «Місто Мрії», який проходитиме 25-29 вересня. Поруч з фільмом полончан за перемогу змагатимуться «Голодомор: забутий геноцид» (Франція) та «Саша Х.: Крила на Майдані» (Швейцарія-Франція).

На прем'єрі фільму в Полонному був аншлаг. Фото: з архіву творчого об'єднання "АртІсти".

Прем’єра фільму вже відбулася в Полонному. Зал на 700 місць був переповнений. Відтак, стрічку для полончан демонстрували ще двічі. У вільному доступі фільму поки немає – такі вимоги кінофестивалю, а от трейлер – можуть переглянути усі бажаючі.

 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую