ye-logo.v1.2
12 Листопада, 2019

Публічні вибачення та іспитовий строк присудили 18-річній студентці за бійку через хлопця

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1890
Бійка у клубі через хлопця закінчилась для 18-річної студентки судовим вироком
Бійка у клубі через хлопця закінчилась для 18-річної студентки судовим вироком. Фото: ternograd.te.ua

Суперечка відбувалась у сільському клубі.

У Віньковецькому районі одному із сільських клубів дві дівчини побилися через хлопця. Як повідомляють в апеляційному суді області, конфлікт стався, коли односельчанки були ще неповнолітніми.

«Конфлікт відбувся в присутності численних свідків у сільському клубі, коли обидві дівчини ще були неповнолітніми. Внаслідок побоїв потерпіла отримала вивих плеча та синці на ногах. У суді обвинувачена свою вину визнала лише частково і повідомила, що суперечка виникла через хлопця. Щодо ушкоджень пояснила, що вона декілька разів штовхнула суперницю і та травмувалась від падіння. Однак, ця версія у суді не підтвердилась», - додають у прес-службі суду.

18-річну студентку визнали винною у нанесенні середньої тяжкості тілесних ушкоджень своїй односельчанці з мотивів ревнощів. Обвинуваченій призначили 6 місяців позбавлення волі, та від відбування цього покарання звільнили з іспитовим строком 1 рік. На користь потерпілої стягнули понад 4 тисяч гривень матеріальної шкоди і 7 тисяч гривень моральної. На додаток, вердиктом Феміди винуватицю зобов’язали публічно вибачитись перед потерпілою в сільському будинку культури у присутності тих людей, яких запросить постраждала.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую