ye-logo.v1.2
20 Листопада, 2019

Добудова на 8 мільйонів гривень: у хмельницькій ЗОШ№18 відкрили нову їдальню та два класи

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 5670
Двоповерхову добудову здійснили до фасаду ЗОШ№18
Двоповерхову добудову здійснили до фасаду ЗОШ№18. Фото: автора

Усі будівельні роботи здійснювали за кошти міського бюджету.

Сьогодні, 21 вересня, у хмельницькій ЗОШ№18 урочисто перерізали стрічку та відкрили добудовану їдальню молодшої школи. До цього учні 1-4 класів ходили обідати у корпус старшої школи, що, орієнтовно, за 300 метрів.

У двоповерховій добудові розмістилась не тільки їдальня із новеньким обладнанням, а й два навчальні класи зі стільцями й партами, приміщення під учительську та кабінет психолога.

«Найболючішою проблемою школи №18 була відсутність харчоблоку у молодшій школі. Коли діток початкових класів треба щодня переводити по доволі таки складній ділянці вулиці Купріна, вчителі завжди переживають за безпеку. Зараз ми не просто добудували харчоблок, а маємо ще додаткові класи. Школа термомодернізована, замінено дах. Звісно, ще потрібно поремонтувати інші приміщення закладу», - зазначив міський голова.

За його словами, загальна вартість робіт – 8 мільйонів гривень. За ці гроші здійснили усі будівельні роботи та закупили нове обладнання.

Відкривали їдальню в урочистій обстановці

Як розповідає заступниця директора з навчальної роботи молодшої школи Лілія Карська, збулась мрія педагогів. Щоразу їм доводилось водити дітей і в погожі дні, і в негоду до старшої школи. Тепер їдальня розташована дуже зручно. Окрім того, з'явиться новий клас інформатики, у ще одну кімнату "переселять" третьокласників. Для педагогів школи облаштували у добудові невеличку учительську, якої раніше не було взагалі.

Поки добудову не здали в експлуатацію

Коли ж діти нарешті зможуть користуватися новими приміщення - конкретної дати не називають. З дня на день очікують документ, який засвідчить, що об'єкт заданий в експлуатацію. 

Новий клас інфоматики для учнів початкової школи

Для класів закупили нове обладання

У школі з'явиться кабінет для роботи психолога із дітьми

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую