ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

60 тисяч євро моральної шкоди: на Хмельниччині вдова військового позивається до Російської Федерації

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1301
Жінка вважає, що саме Російська Федерація повинна нести відповідальність за військові дії, в результаті якої гинуть українці
Жінка вважає, що саме Російська Федерація повинна нести відповідальність за військові дії, в результаті якої гинуть українці. Фото: bukovyna.tv

Чоловік позивачки загинув неподалік Шахтарська.

До Хмельницького міськрайонного суду з позовом до Російської Федерації про стягнення моральної шкоди в розмірі 60 000 євро звернулась вдова загиблого військовослужбовця в своїх інтересах та інтересах малолітньої доньки. Як повідомляє прес-служба Хмельницького міськрайонного суду, на обгрунтування вимог позивачка зазначила, що чоловік відповідно до розпорядження Адміністрації Державної прикордонної служби України у складі маневреної групи виконував завдання з посилення охорони державного кордону на ділянках з Російською Федерацією в Донецькій області.

В липні 2014 року під час виконання завдання щодо евакуації травмованих колег біля м. Шахтарськ, БТР-80, яким керував чоловік позивачки підірвався на фугасі збройних формувань Російської Федерації. Загинув чоловік позивачки та ще один військовослужбовець, зазнали поранень 8 військових.

Рішенням Хмельницького міськрайонного суду від 2017 року встановлено факт загибелі чоловіка позивачки при виконанні обов’язку військової служби із захисту Батьківщини у місті Шахтарську Донецької області внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

«Жінка вказує, що є загальновідомим факт військової агресії Російської Федерації проти України, в результаті чого загинув її чоловік, тож саме Російська Федерація повинна нести відповідальність за військові дії, в результаті якої гинуть українці, і саме з цієї країни слід стягнути моральну шкоду на її користь, завдану загибеллю чоловіка та батька», - йдеться у повідомленні прес-служби.

Наразі судом відкрито провадження по справі та призначено справу до судового розгляду.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую