ye-logo.v1.2

Зміни до бюджету, нові програми - сесія облради в прямому ефірі

Суспільство 3437
Сесія Хмельницької облради розпочнеться 27 вересня о 10.00
Сесія Хмельницької облради розпочнеться 27 вересня о 10.00. Фото: автора

Сьогодні відбудеться пленарне засідання сесії Хмельницької обласної ради.

 Майже два з половиною місяці облрада не проводила сесії. За цей час накопичилися понад півсотні питань, які й мають розглянути депутати на засідання 27 вересня.

Одним із ключових питаннь сесії може стати внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік. Вони зумовлені збільшенням обсягу обласного бюджету. В тому числі й за рахунок перевиконання доходної частини обласного бюджету на суму понад 72 мільйони гривень. Окрім того, планується затвердити і ряд нових програм – програму розвитку земельних відносин в області на 2018-2022 роки, програму розвитку рибного господарства області на 2018-2022 роки, програму фінансової підтримки функціонування Агенції регіонального розвитку Хмельницької області та програму фінансової підтримки об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області на 2018-2022 роки. Планують внести зміни і до дев’яти обласних програм.

Не виключено, що сьогодні приймуть і деякі зверення. До прикладу – до Верховної Ради щодо внесення змін до проекту Виборчого кодексу України. Або ж до Президента України, Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості підвищення ціни на газ для населення.

За тим, як та які рішення прийматимуть депутати, можна дивитися в прямому ефірі на сайті «Є». Початок трансляції 27 вересня о 10.00.

12.15 Перерва орієнтовно до 13.00

13.07 Перерва завершилася. Трансляція продовжується

Сесія завершилася. Вашій увазі запис прямого ефіру:

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую