ye-logo.v1.2
25 Листопада, 2020

Годинний транспортний колапс: хмельницькі водії перекривали дороги в знак протесту

Суспільство 14049 1
По місту, у декількох районах Хмельницького, автомобілісти перекрили дороги і ходили по пішохідному переходу
По місту, у декількох районах Хмельницького, автомобілісти перекрили дороги і ходили по пішохідному переходу. Фото: автора

Автомобілісти влаштувати страйк проти підвищення цін на пальне.

Сьогодні, 11 жовтня, в Україні відбувається масовий страйк проти високих цін на пальне. Хмельницькі водії приєдналися до бойкоту. По місту, у декількох районах Хмельницького, автомобілісти перекрили дороги і ходили по пішохідному переходу, зупиняючи увесь транспорт. Розпочали бойкот з 9-ти годин. 

«Люди їдуть на роботу, поспішають у своїх справах, а тут невідомі молодики дорогу перекрили», - обурювалися хмельничани, яким довелося виходити з тролейбусів та маршруток та йти пішли.

Учасники страйку пояснювали, що так хочуть привернути увагу керівництва держави на проблему високих цін на пальне, та якщо виходитимуть щодня і перекриватимуть дороги, якщо їхні вимоги не будуть виконані.

Акція тривала до 10-ї години. За цей час подекуди утворилися величезні затори. Патрульні, що приїхали до протестувальників, повідомляли населенню, що проводиться протест проти підвищення цін на пальне та оформлювали пояснювальні записки від учасників бойкоту. Після годинного страйку автомобілісти сіли за керма своїх автівок і, сигналячи, роз’їхалися.

Нагадаємо, вчора  10 жовтня Хмельницька міська рада прийняла звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України та Антимонопольного комітету щодо ситуації навколо підвищення цін на пальне.

Через протест в обласному центрі утворилися чималі затори. Люди були змушені йти пішки.

Протестувальники впродовж годинни не пропускали жодного автомобіль.

Патрульні, що прибули на місце протесту, вимагали від страйкарів написати пояснювальну записку.

Порожні тролейбуси вишикувалися в ряд і "чекали" закінчення страйку.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую