ye-logo.v1.2
20 Лютого, 2019

Восьмиповерховий корпус обласної дитячої лікарні збудують та обладнають за 340 мільйонів гривень

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 2392

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Завершити будівництво планують через три роки.

Сьогодні, 19 жовтня, у Хмельницькому урочисто заклали капсулу із посланням у фундамент майбутнього корпусу обласної дитячої лікарні. Будівництво триває уже декілька тижнів напроти існуючої лікарні, на вулиці Кам'янецькій, 94. У планах ці два приміщення з'єднати теплим коридором.

Рішення про будівництво нового корпусу прийняли ще у 2017 році на одній із сесій обласної ради. У березні цього року з обласного бюджету виділили 30 мільйонів гривень, ще 10 мільйонів надійшло із Державного фонду регіонального розвитку. Далі мають поетапно передбачати необхідні кошти. Загальна вартість робіт разом із усім обладнанням - майже 340 мільйонів гривень.

«Через три роки тут побачимо восьмиповерхове приміщення нового корпусу. У ньому розгорнуть ліжка хірургічного і неонатального профілю. З існуючої лікарні переведемо лише онкогематологічне і неврологічне відділення із реабілітаційним центром. Працюватиме цілодобовий травмпункт, клініко-діагностична та бактеріологічна лабораторії. Також, в новому корпусі буде розмішено дві реанімації – хірургічного профілю на 6 ліжок і неонатального профілю -12 ліжок. Закупимо найсучасніше обладнання, серед нього й МРТ», - розповідає головний лікар Хмельницької обласної дитячої лікарні Віра Руда.

Планують, що новий корпус лікарні запрацює через три роки

За її словами, будівництво лікувального закладу специфічне, тому коли розробляли проект, максимально залучали лікарів. Віра Іванівна каже, що архітектори не зробили жодного кроку без погодження із завідувачами відділень, які працюватимуть у новому корпусі.

Символічну капсулу-послання заклали у фундамент 

Як розповідають у будівельній компанії, що займатиметься спорудженням лікарні, кілька разів переробляли проектно-кошторисну документацію. Наразі будівництво розпочали й вже до кінця року планують вийти аж на третій поверх.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас