ye-logo.v1.2
20 Вересня, 2019

Депутати Кам’янець-Подільської міськради вимагають скасувати підвищення ціни на газ

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 587
Відповідне звернення підтримали 25 з 26 присутніх у сесійній залі депутатів
Відповідне звернення підтримали 25 з 26 присутніх у сесійній залі депутатів. Фото: ua.korrespondent.net

Відповідне звернення до Президента прийняли на позачерговій сесії.

Учора, 23 жовтня, депутати Кам’янець-Подільської міської ради на позачерговій сесії міськради направили звернення до президента України Петра Порошенка щодо скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення. Відповідне звернення підтримали 25 з 26 присутніх у сесійній залі депутатів, повідомляє Vdalo.info.

У тексті зазначається, що підвищення цін «неприпустиме та порушує конституційні права громадян України».
«Боргова політика уряду є неефективною і такою, яка шкодить національним інтересам і вітчизняній економіці… Вимагаємо від президента України виконати конституційний обов’язок перед власними громадянами і зупинити дію постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 року щодо підвищення ціни на газ для населення та вжити заходів щодо скасування вказаної постанови Кабінету Міністрів України», – йдеться у зверненні.

Як відомо, Кабінет міністрів України схвалив проект документа про підвищення вартості ціни на газ для населення з 1 листопада 2018 року на 23,5% до 8550 гривень за тисячу кубічних метрів. Досі один кубометр газу коштував 6,96 гривень.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую