ye-logo.v1.2

На підприємствах Хмельниччини Генштаб перевіряє списки призовників та військовозобов’язаних

Суспільство 2610
Осінній призов триває
Осінній призов триває. Фото: dzerkalo.media

Призов планують завершити до кінця листопада.

У період з 12 по 16 листопада комісія Генерального штабу Збройних Сил України проводить перевірка стану військового обліку призовників та військовозобов’язаних. Головна мета – надання методичної допомоги керівникам у питаннях організації та ведення військового обліку.

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці cпецкор інформвідділу збору та обробки інформації з регіонів Центрального друкованого органу Міноборони України "Народна армія" Андрій Агєєв, офіцери здійснюватимуть моніторинг на підприємствах Хмельниччини, установах та організаціях різних форм власності.

«Комісія також перевірятиме списки, призовників, тих хто має відстрочки, або є такі особи, які «заброньовані» і не залучаються до зборів», - додав заступник військового комісара по роботі з особовим складом та громадськістю підполковник Володимир Гучок.

За його словами, наразі по області відправили до війська 546 осіб. А це вже 73% від плану. Хоча призов продовжили аж до кінця грудня, Володимир Михайлович каже, що на Хмельниччиніі його планують завершити уже за два тижні.

Читайте також: На Хмельниччині оголосили у розшук понад 2 тисячі призовників

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую