ye-logo.v1.2
21 Травня, 2019

Щоб зареєструватись на ЗНО учні Хмельниччини мають встигнути оформити ID-картки

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1028
Для реєстрації на ЗНО та вступу до вишів учням варто завчасно потурбуватися про оформлення ID-картки
Для реєстрації на ЗНО та вступу до вишів учням варто завчасно потурбуватися про оформлення ID-картки. Фото: www.ukrinform.ua

Перший паспорт громадянина України виготовляють безкоштовно.

Школярі Хмельниччини, яким виповнилося 14 років, мають своєчасно звернутися для оформлення ID-картки. Як повідомляють на сайті Міністерства освіти копію паспорта потрібно подавати в комплекті документів для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання.

У прес-службі міграційної служби області зазначають, що сприятимуть тому, аби школярі без перепон вчасно отримати документ.

«Керівники територіальних підрозділів вже проводять робочі зустрічі із представниками освіти, під час яких узгоджують графіки прийомів школярів. Міграційна служба області сприятиме учням у оформленні паспортів та вчасності їх отримання. Для школярів своєчасне оформлення ID-картки є необхідним, адже її копію потрібно подавати в комплекті документів для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання»,- розповідає прес-секретар Управління ДМС у Хмельницькій області Лілія Квятковська.

За її словами, відповідно до чинного законодавства, перший паспорт видається безкоштовно, за місцем реєстрації та не пізніше ніж через 20 або ж 10 робочих днів з дня подачі заяви-анкети для його отримання. Оформити ID-картку школярі Хмельниччини можуть за адресами територіальних підрозділів, в обласному центрі потрібно звернутись до Хмельницького районного відділу управління, що знаходиться по вулиці Пушкіна,15.

Окрім підрозділів міграційної служби, перший паспорт учні можуть оформити у Центрах надання адміністративних послуг. По області доступна ця послуга у Кам'янці-Подільському (майдан Відродження, 1), Славуті (вулиця Миру, 102) і Хмельницькому (вулиця Соборна,16).

Необхідні документи:

- свідоцтво про народження;
- оригінали документів, що підтверджують громадянство та посвідчують особу батьків або одного з них, які на момент народження перебували у громадянстві України (для підтвердження факту належності особи до громадянства України); У разі відсутності таких документів або у разі, коли батьки чи один із батьків такої особи на момент її народження були іноземцями або особами без громадянства, або у разі набуття особою громадянства України на території України подається довідка про реєстрацію особи громадянином України;
- паспорт громадянина України для виїзду за кордон (для осіб, які постійно проживали за кордоном, після повернення їх в установленому порядку на проживання в Україну та для осіб, які набули громадянство України за кордоном);
- довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (для внутрішньо переміщених осіб);
- документи, що підтверджують відомості для внесення додаткової змінної інформації до безконтактного електронного носія та у паспорт (за наявності таких документів):
- про місце проживання — довідку органу реєстрації встановленого зразка;

- про народження дітей — свідоцтва про народження дітей;

- про шлюб і розірвання шлюбу — свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили, або виданий компетентними органами іноземної держави документ, який згідно з її національним законодавством підтверджує відповідний факт;

- про зміну імені — свідоцтво про зміну імені, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили, або виданий компетентними органами іноземної держави документ, який згідно з її національним законодавством підтверджує відповідний факт;

- довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків або повідомлення про відмову від його прийняття.

У разі виникнення будь-яких питань мешканців області просять звертатись на гарячу лінію управління ДМС у Хмельницькій області (0382) 63-80-56. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео