ye-logo.v1.2

Через зміни у розрахунках на субсидію понад 25 тисяч хмельницьких родин не отримають допомоги

Суспільство 1910
Автоматично продовжено субсидії для 12 тисяч 700 сімей
Автоматично продовжено субсидії для 12 тисяч 700 сімей. Фото: з архіву

Кількість субсидіантів, в порівняно з минулим роком, скоротилася на 42 відсотки.

Опалювальний сезон стартував, а хмельничани й далі подають заяви на отримання субсидії. Однак не всім пощасть отримати допомогу від держави, і порівняно з минулим опалювальним сезоном, кількість субсидіантів суттєво скоротиться.

«Минулого року 47 тисяч 500 сімей у Хмельницькому отримали субсидії на опалювальний сезон. Цьогоріч, у зв’язку з змінами у розрахунках субсидій за комунальні послуги, ця цифра значно скоротилася. Автоматично продовжено субсидії для 12 тисяч 700 домоволодінь. Ще понад 2 тисячі заяв – опрацьовуються. Окрім цього, до міських відділень соцзахисту із заявами звернулося ще 5 тисяч 300 осіб. Прогнозуємо, що загальна кількість субсидіантів, які все ж таки отримають допомогу від держави під час цього опалювального сезону, становитиме 20 тисяч осіб», - розповіла заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Євгенія Мельничук.

Додала, що інформацію про те, чи отримає сім’я допомогу від держави у вигляді субсидії стане відомо не раніше кінця листопада. Ті, хто ще має намір подати заяву на субсидію, може це зробити у будь-який час, однак варто знати, що допомога буде надаватися з місяця, під час якого написана заява.

Нагадаємо, у травні в Україні частково змінили умови оформлення субсидій на сплату житло-комунальних послуг.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую