ye-logo.v1.2
21 Травня, 2019

Через зміни у розрахунках на субсидію понад 25 тисяч хмельницьких родин не отримають допомоги

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1399
Автоматично продовжено субсидії для 12 тисяч 700 сімей
Автоматично продовжено субсидії для 12 тисяч 700 сімей. Фото: з архіву

Кількість субсидіантів, в порівняно з минулим роком, скоротилася на 42 відсотки.

Опалювальний сезон стартував, а хмельничани й далі подають заяви на отримання субсидії. Однак не всім пощасть отримати допомогу від держави, і порівняно з минулим опалювальним сезоном, кількість субсидіантів суттєво скоротиться.

«Минулого року 47 тисяч 500 сімей у Хмельницькому отримали субсидії на опалювальний сезон. Цьогоріч, у зв’язку з змінами у розрахунках субсидій за комунальні послуги, ця цифра значно скоротилася. Автоматично продовжено субсидії для 12 тисяч 700 домоволодінь. Ще понад 2 тисячі заяв – опрацьовуються. Окрім цього, до міських відділень соцзахисту із заявами звернулося ще 5 тисяч 300 осіб. Прогнозуємо, що загальна кількість субсидіантів, які все ж таки отримають допомогу від держави під час цього опалювального сезону, становитиме 20 тисяч осіб», - розповіла заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Євгенія Мельничук.

Додала, що інформацію про те, чи отримає сім’я допомогу від держави у вигляді субсидії стане відомо не раніше кінця листопада. Ті, хто ще має намір подати заяву на субсидію, може це зробити у будь-який час, однак варто знати, що допомога буде надаватися з місяця, під час якого написана заява.

Нагадаємо, у травні в Україні частково змінили умови оформлення субсидій на сплату житло-комунальних послуг.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео