ye-logo.v1.2
17 Вересня, 2019

Приміщення під хоспіс у Хмельницькому реконструюють за 4,5 мільйона гривень

Юна МІТРАШКО Суспільство 3725

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Облаштування відділення розпочнеться в квітні наступного року.

Проектно-кошторисна документація для відкриття першого в області хоспісу маже готова. Вже визначено комплекс і вартість майбутніх робіт. Про це повідомив Борис Ткач, начальник управління охорони здоров’я хмельницької міської ради.

«В нас на стадії завершення проектно-кошторисна документація на створення хоспісного відділення на 10 ліжок. Вона передбачає реконструкцію самого приміщення, благоустрій території та цілий комплекс інших робіт (паркани, під’їзди, котельня, пральня, тощо). У відділені ми плануємо одно- та двомісні палати. Передбачається також цілодобовий пост медичної сестри та ритуальна кімната, можливо у вигляді каплички. А ландшафт ділянки дозволяє облаштувати невеличкий дворик, щоб тим, хто тут перебуватиме, можна було вийти на природу», - розповів очільник.

Робота зо реконструкції відділення розпочнеться в квітні наступного року і витратять на це 4,5 мільйона гривень.
Облаштують заклад на базі вузлової лікарні, що по вулиці Бориса Олійника, 191 (колишня Вокзальна в Гречанах). За словами Бориса Ткача, це приміщення складається з двох частин (з основної двоповерхової частини та добудованої одноповерхової). Одна частина - на балансі міста, а друга залишилась на балансі приватного акціонерного товариства «Укрзалізниця».

Приміщення, яке перебуває на балансі «Укрзалізниці». Фото надане управлінням охорони здоров’я хмельницької міської ради. 

«Приміщення, яке перебуває на балансі «Укрзалізниці», не використовується. Воно руйнується, і в подальшому ні ми, ні «Укрзалізниця» не зможе його використовувати. Через це ми бачимо його у складі хоспісу. Також у цього приміщення є котельня спільна на обидві частини. Поки що будемо облаштовувати відділення в частині, яка на балансі міста. Але хочемо, щоб нам передали й іншу частину, щоб ми могли розширити відділення у майбутньому», - додає Борис Ткач.
За словами начальника управління охорони здоров’я, «Укрзалізниця» на його звернення відповідає, що згідно з їхнім статутом і формою власності (приватне акціонерне товариство), вони не мають права передавати свої приміщення іншим.

«Ми звернулися і до керівництва «Укрзалізниці», і до уряду і до прем’єр-міністра. Поки що далі переписки діло не йде. Та перемовини з «Укрзалізницею» ще не завершені», - зазначив очільник.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую