ye-logo.v1.2
26 Травня, 2020

Кам'янецький суд виправдав держвиконавця, якого підозрювали у хабарництві, через порушення слідства

Суспільство 809
Суд виправдав держвиконавця
Суд виправдав держвиконавця. Фото: kanos.com.ua

За версією обвинувачення, посадовець отримав 2 000 гривень неправомірної вигоди.

Кам'янець-Подільський міськрайонний суд виправдав державного виконавця, якого обвинувачували в одержання неправомірної вигоди. Як повідомляють у прес-службі Хмельницького апеляційного суду, надані стороною обвинувачення докази Феміда назвала сумнівними й непереконливими.

«До суду надійшов обвинувальний акт прокурора щодо державного виконавця, якому інкримінували отримання неправомірної вигоди за прискорення виконання судового рішення. Так, за версією обвинувачення, посадовець отримав 2 000 гривень двома "траншами" по 1000 гривень від представників приватного підприємства, яке виступало стягувачем боргу за ухвалою господарського суду», - кажуть у суді.

Додають, що після дослідження наданих прокурором доказів, суд визнав, що вони отримані з порушенням порядку, встановленого Кримінальним процесуальним кодексом. Так, частина доказів зібрані слідчим, яка не мала процесуальних повноважень на це. За одним з епізодів взагалі не було внесено відомості до Єдиного державного реєстру досудового розслідування. Відтак, кримінальне провадження не було розпочато, тому слідчий не мала права збирати докази за цим епізодом. Встановлено також ряд інших процесуальних порушень під час розслідування.

За таких обставин суд виправдав обвинуваченого і не помітив в його діяннях склад кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу (Одержання службовою особою неправомірної вигоди).
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую