ye-logo.v1.2
20 Травня, 2019

У Ярмолинецькому районі суд виселив жінку з хати, де вона прожила понад 20 років

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1762
Суд виселив з будинку жінку, яка 20 років проживала у ньому без правових підстав
Суд виселив з будинку жінку, яка 20 років проживала у ньому без правових підстав. Фото: ukrainepravo.com

Жінка не мала жодних документів, які б засвідчували її право проживання у будинку.

Ярмолинецький районний суд ухвалив рішення про виселення жінки з будинку, в якому вона безпідставно проживала понад 20 років. Як повідомляють в Хмельницькому апеляційному суді, власником житла є інша людина, а відповідачка не надала жодних доказів, що вона вселилась туди законно. Окрім того, вона має у власності ще півбудинку в іншому селі.

«З позовом звернувся новий власник будинку. Чоловік стверджував, що купив у приватно-орендного підприємства будинок в селі на Ярмолинеччині, в якому без правових підстав проживала жінка. Він запропонував їй виселитись добровільно, бо планував там жити, однак остання не зробила цього. Відтак, чоловік звернувся до суду і просив виселити її примусово», - зазначили у суді.

Жінка вказувала, що законно проживає у будинку з 1998 року. Вселилась туди вона з дозволу правління колгоспу, в якому працювала на той час. За її словами будинок, де вона має частку, не придатний для проживання. Водночас в засіданні відповідачка не заперечила, що ордер на житло їй не видавався, а вселялася вона згідно з усними домовленостями з керівництвом колишнього колгоспу. Жодних письмових доказів, які б підтверджували її законне вселення та проживання у будинку не було.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео