ye-logo.v1.2
9 Липня, 2020

«Хата на тата» у Кам'янці: як місцевий мільйонер боровся із безладом у своєму «замку» та об’єднував дітей

Суспільство 8301
Головними героями телешоу стала родина підприємців з Кам'янця-Подільського Кориткіних
Головними героями телешоу стала родина підприємців з Кам'янця-Подільського Кориткіних. Фото: скрін з відео

Мама поїхала на відпочинок до столиці.

Учора, 26 листопада, в ефірі телеканалу СТБ вийшов черговий впуск проекту «Хата на тата». Учасника шоу стала родина підприємців з Кам'янця-Подільського. Подружжя Кориткіних вже 14 років разом і виховують двох діток – Лева та Соню.

«Колись тато Льоня обіцяв дружині, що вона буде королевою, але після довгих років подружнього життя, чоловік – дійсно король, а от його дружина стала Попелюшкою. Вона готує, прибирає їхній величезний будинок, виховує дітей і продовжує вести спільний бізнес. Тато впевнений, що дружина повинна годити чоловікові – тому замість подяки за роботу, тільки дорікає Тетяну в тому, що вона нічого не робить. Він вважає, що Таня розслабилася, а гроші їй самі в руки капають, він не розуміє, чим займається його кохана», - повідомляють на сайті телеканалу СТБ.

Додають, що для того аби стежити за справами дружини і вчасно приходити на обід, тато поставив в будинку 12 камер спостереження. Поки мама відповідає за дім та решту – тато займається розвагами. Ось тільки втомилася Таня від життя в ролі Попелюшки і хоче нарешті відчути себе королевою.

Тетяна мріє, що ситуація зміниться, - чоловік згадає, що вона для нього означає і зуміє знайти спільну мову й помирити рідних дітей. Та у перший же день, як мама поїхала на відпочинок, батько почав розважатись, а дітлахів покинув вдома без догляду. Та малеча знайшла чим зайнятись влаштувала вечірку. Поки мільйоне проводив час із друзями, йому вручили графік мами.

Саме тому, вже наступного ранку на нього чекало прибирання, готування їжі дітям та робітникам, покупки на ринку та решта. Справившись з усіма завданнями, які мама виконує щодня, мільйонер таки зрозумів, що ставився до дружини несправедливо.

Третій день без мами почався зі списку обов’язкових завдань. За наступні кілька днів татусь мав стати для старшої дочки Соні найкращим другом, підготувати молодшого Лева до школи, об’єднати дітей і зробити мамі незабутній сюприз-подяку.

Підхід до доньки почав шукати із шопінгу. Окрім того, Соня у майбутньому хоче стати актрисою, тому татусь відвів доньку на акторські курси. Та все не так просто, адже щоб стати ученицею акторської школи ,вона мала скласти іспит – вивчити та розповісти вірш. Соня вирішила присвятити свій виступ татові і обрала відповідну тему вірша. Коли ж дівчинка зі сцени декламувала рядки, тато розчулився і зрозумів, наскільки його дівчинка любить, і як їй не вистачає його уваги.

Щоб помирити дітей, батько вирішив піти простим способом – прив'язав їх одне до одного. Метод виявився не дієвим. Діти зрозуміли, що вони єдина дружня сім'я тільки після того, як взяли участь у сімейних змаганнях.

До підготовки сина в школу Льоня підійшов більш відповідально. Він проаналізував те, що найбільше подобається Леву - ігри, й саме таким способом почав зі ним займатись.

У подарунок мамі разом із дітьми Кориткін підготував романтичне відео. Однак вирішив, що цього буде замало і зважився на незабутній сюрприз. На фінальній зустрічі Леонід на території старої фортеці організував фотовиставку робіт Тетяни, чим здійснив її давню мірю. «Золотий» татусь виконав усі умови проекту і заслужено виграв грошовий приз.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую