ye-logo.v1.2
23 Травня, 2019

Батареї замість бур'янів: неподалік Хмельницького збудують сонячну електростанцію

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 956
Під будівництво СЕС виділили закинуту ділянку колишнього господарського двору
Під будівництво СЕС виділили закинуту ділянку колишнього господарського двору. Фото: smarteco.biz.ua

Жителі підтримали ініціативу на громадських слуханнях.

В селі Черепівка, що наразі належить до Олешинської об’єднаної територіальної громади, мають намір звести сонячну електростанцію. Нещодавно у селі з цього приводу відбулися громадські слухання. Питання щодо розміщення сонячної електростанції у селі підтримали більшість жителів.

«Під будівництво СЕС виділили закинуту ділянку колишнього господарського двору, що свого часу належав колгоспу. Ділянка за межами населеного пункту. Колись тут були приміщення, але нині - лишень розвалини та бур'яни. Маємо на цей інвестиційний проект велику надію, адже в селі практично не залишилося нічого з об’єктів, які можуть давати дохід до бюджету. Крім того, будуть створені додаткові робочі місця, а це великий «плюс» для наших жителів», - каже виконуюча обов’язки старости села Валентина Деркалюк.

Будівництво сонячної електростанції розпочнуть вже навесні наступного року. Вона розташується на шести гектарах. За наявним інвестиційним проектом її прогнозована потужність 5 МВт. СЕС щорічно зможе виробляти близько 5 мільйонів кВт годин електроенергії.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео