ye-logo.v1.2
26 Серпня, 2019

Президент у Хмельницькому: про помісну церкву та зустріч з батьками полоненого шепетівчанина

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 6421
Президент пообіцяв зустрітися з батьками полоненого Сергія Цибізова
Президент пообіцяв зустрітися з батьками полоненого Сергія Цибізова. Фото: скрін з відео

Петро Порошенко відвідав Храм всіх святих землі Української.

Сьогодні з робочим візитом у Хмельницькому перебуває Президент України Петро Порошенко. Зустрічаючись з духовенством та жителями міста Президент наголосив на важливості прийнятого рішення про створення єдиної помісної Української православної церкви.

«Це рішення вже відбулося. Православний Собор заснує нашу Українську церкву. Україна не буде мати більше церкви, яка керується з Москви. В українських церквах більше не будуть молитися за російську владу, за російське воїнство, а будуть молитися за Україну і український народ», - наголосив Президент.

Згадав Глава держави і про події 25 листопада, які відбулися в Керченській протоці, де Росія взяла у полон 24 українських моряки, серед них також наш земляк Сергій Цибізов.

«Українці перебувають в Криму, і в підвалах окупованих Донецька та Луганська, і як політичні в’язні в московських в’язницях. Вони справжні українські герої. Ми підняли увесь світ, щоб повернути їх додому. Серед них є і один герой з Шепетівки Сергій Цибізов. Сьогодні я зустрінуся з його батьками. Нехай вони знають, що про них пам’ятаємо».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую