ye-logo.v1.2
20 Лютого, 2019

Студент із кам’янця-Подільського став кращим у номінації «Перукарське мистецтво»

Ангеліна Мовчан Суспільство 4257
У номінації «Перукарське мистецтво» перше місце здобув кам'янчанин Михайло Ткачик
У номінації «Перукарське мистецтво» перше місце здобув кам'янчанин Михайло Ткачик

Конкурс професійної майстерності WorldSkills Ukraine серед студентів проходив у столиці.

Змагання тривали впродовж трьох днів і були організовані Міністерством освіти і науки спільно з роботодавцями, повідомляє Кам'янець-Подільська міська рада. Участь у ньому взяли понад 170 учасників. Конкурс проходить в Україні вже втретє. Цьогоріч змагання відбувалися за професійними напрямами зварювальні, електромонтажні,слюсарні роботи, підйом і транспортування вантажів а також кулінарне та перукарське мистецтво і технології моди.

Команди з Хмельниччини, Полтавщини, Донеччини, Києва та Волині стали найкращими. А ось номінації «Перукарське мистецтво» перше місце здобув кам’янчанин Михайло Ткачик, який представив Подільський центр професійно-технічної освіти.

“Конкурс є одним із інструментів, які дозволяють показати, що кожна робітнича професія це, передусім, творча професія. А учні вже під час навчання можуть виготовляти якісні та готові до реалізації вироби. Крім того, у молодих фахівців тут є нагода зконтактувати з роботодавцями, отримати запрошення на стажування або вакансію”, – цитує Міністра освіти і науки України Лілію Гриневич Педагогічна преса.

Команда з Хмельниччини стала однією з кращих. Фото kam-pod.gov.ua
 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас