ye-logo.v1.2
24 Серпня, 2019

Мільйонер і син начальника Держаудитслужби Крупа-молодший став чиновником

Ангеліна Мовчан Суспільство 5285 2
Олександр Крупа вже проводить виїзні прийоми громадян у селах району
Олександр Крупа вже проводить виїзні прийоми громадян у селах району. Фото: km-rda.gov.ua/

Його призначили першим заступником голови одного із районів.

Олександр Крупа віднедавна – перший заступник голови Хмельницької районної державної адміністрації. У біографії, яка зазначена на сайті Хмельницької РДА вказано, що на посаду він призначений у листопаді цього року.

Народився Олександр Крупа 24 січня 1987 року. У 2010 році закінчив Хмельницький національний університет, факультет Міжнародні економічні відносини. У 2014 році – Хмельницький університет управління та права. Отримав науковий ступінь – кандидат економічних наук із спеціальності економіка та управління підприємствами. Стажу державної служби не має, хоча загальний стаж роботи вказаний – 8 років. Працював асистентом кафедри фінансів і банківської справи Хмельницького національного університету, директором спочатку обласної бази спеціального медичного постачання Хмельницької обласної ради, а потім ТОВ «ВЕСТ ЕСТЕЙТ». Із листопада обіймає посаду першого заступника голови Хмельницької РДА.

Варто зазначити, що батько Олександра Володимировича очолює Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області, а мати є головним лікарем Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи.

Як кандидат на посаду Олександр Крупа, разом із сім’єю, декларують чимало нерухомості: Три квартири, приміщення аптеки, п’ять різних нежитлових приміщення, манікюрний кабінет та приміщення магазину. Мають у власності також дві земельні ділянки у Хмельницькому, одну – у Ружичанці та одинадцять (по два гектари кожна) – у Гнатівцях Хмельницького району. Із незавершеного будівництва сім’я декларує житловий будинок у Хмельницькому, два дачних будинки у Новоушицькому районі. Із транспорту Крупа декларує автомобілі Volkswagen TOUAREG 2013 та Land Rover DISCOVERY SPORT 2016 років випуску.

Має кредит у сумі 200 000 гривень, який тягнеться ще з 2012 року. Тим часом на банківському рахунку він тримає 2 мільйони 653 тисячі 582 гривні, а готівкою – 48 000 доларів, 35 000 євро та 290 000 гривень.

Також має цінні папери та корпоративні права у шести різних компаніях.  

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Віталій Українець 10.12.2018 12:38

Против таких темних лошадок МИ боролись на Майдані!

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую