ye-logo.v1.2
20 Січня, 2019

Офіційні повідомлення Хмельничани можуть придбати електронний проїзний у тролейбусі через додаток Privat24

Офіційні повідомлення— Офіційні повідомлення Суспільство 356
ПриватБанк запустив нову послугу для хмельничан та гостей міста
ПриватБанк запустив нову послугу для хмельничан та гостей міста. Фото: автора

Від учора, 11 грудня, у Хмельницькому мешканці та гості міста можуть придбати електронний проїзний у додатку «Privat24».

Працює послуга поки лише у тролейбусах.

«Впровадити електронний квиток у комунальному транспорті вдалося завдяки співпраці влади, “Електротрансу” та ПриватБанку», - зазначив заступник міського голови Андрій Бондаренко.

За словами директора Південно-Західного регіонального управління ПриватБанку Юрія Браніцького, Хмельницький став третім містом в Україні, де впроваджено електронний проїзний. Попереду лише такі великі міста як Львів та Дніпро.

«У травні 2017 року у Хмельницькому було запроваджено оплату проїзду QR-кодом у тролейбусах. Зараз вже можна придбати місячний і денний проїзні, їх вартість 130 та 10 гривень відповідно. Тобто, економія відчутна, для тих хто постійно користується тролейбусом», - каже Юрій Браніцький. 

Хмельницький став третім містом, у якому впроваджено електронні проїзні квитки.

Діятиме денний проїзний упродовж дня, а місячний до кінця календарного місяця. Тобто, якщо проїзний придбати, наприклад, 10 чи, навіть, 27 січня, він актуальний лише до 31 січня. Причина тому – особливості фінансового обліку «Електротрансу». Сама ж технологія передбачає ведення обліку упродовж 30 днів.

Щоб скористатися послугою, потрібно встановити додаток Privat24 (підв’язати під нього можна картку будь-якого банку). Далі - увійти в додаток, зайти у розділ «Транспорт», обрати термін дії квитка, просканувати код, оплатити й квиток з’явиться в мобільному телефоні. Щоб придбати проїзний наступного разу, код можна не використовувати. Операції проводяться віддалено, де б не був клієнт.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео