ye-logo.v1.2
20 Січня, 2019

Хмельницька прикордонна академія святкує 26-у річницю з дня заснування

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 320
Національна академія Державної прикордонної служби України імені  Богдана Хмельницького святкує 26-у річницю
Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького святкує 26-у річницю. Фото: прес-служби НАДПС

Прикордонникам вручили нагороди.

Сьогодні, 14 грудня 2018 року, Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відзначає 26 річницю від дня заснування. Про це повідомляють у прес-службі навчального закладу.

«З цієї нагоди в академії відбувались урочистості. Розпочались вони на стройовому плацу вишу. Хвилиною мовчання вшанували Павла Дияка та ще 69 прикордонників, які віддали найцінніше – своє життя, самовіддано захищаючи Батьківщину», - йдеться у повідомленні.

Додають, що під час урочистостей від Президента України, Міністерства внутрішні справ та Голови Держприкордонслужби вручили державні нагороди й відомчі відзнаки.

«За час свого існування академія виросла від простого артилерійського училища до Національної академії, аналогів якій не має у всій Україні. Завдяки якісній, кваліфікованій підготовці зі стін академії випустилися понад 10 тисяч офіцерів-прикордонників. На сьогодні Національна академія Державної прикордонної служби України - багатопрофільний спеціалізований вищий навчальний заклад, що має у своїй структурі 5 факультетів», - додають у навчальному закладі.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео