ye-logo.v1.2

В обласному центрі на обліку в соцзахисті понад три тисячі учасників АТО

Суспільство 1405
Фото: zaxid.net

У місті діє дві програми щодо забезпечення житлом бійців АТО та їх родин.

Станом на 1 листопада 2018 року на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення перебуває 3 355 учасників АТО. Як повідомляють прес-службі міськради, частині з них компенсовують плату за комунальні послуги, декого від сплати звільнили, окрім того організовують для учасників АТО та їх сімей оздоровчий відпочинок. Не залишається поза увагою й забезпечення бійців квадратними метрами.

«Хмельницький – на першому місці в Україні за темпами забезпечення житлом учасників АТО. Наразі в місті діє дві програми. Відповідно до першої учасникам російсько-української війни вручають ключі від квартир, які місто отримує від забудовника - в рахунок пайової участі за будівництво. Друга фінансується з бюджету міста за рахунок виділених коштів учасникам АТО компенсують вартість житла», - йдеться у повідомленні.

Додають, що відповідно до рішення сесії міської ради «Про затвердження Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та потребують поліпшення житлових умов», грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення у 2017 році було виділено з міського бюджету 2 мільйони гривень - 4 учасники АТО з інвалідністю ІІІ групи придбали квартири. Сума виділених коштів на виконання даного рішення на 2018 рік становить – 2 534 347 гривень, що дало можливість придбати квартири ще 5 учасникам АТО.

«За кошти субвенції з державного бюджету на будівництво (придбання) житла протягом 2016 – 2018 років 25 сімей придбали житло. Упродовж чотирьох років для індивідуального будівництва (присадибні ділянки) виділено 170 ділянок, для будівництва гаражів - 196 ділянок», - кажуть у міськраді.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую