ye-logo.v1.2
20 Січня, 2019

У Славуті з’явилося соціальне таксі для людей з обмеженими можливостями

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 417
Автомобіль укомплектований необхідними пристроями
Автомобіль укомплектований необхідними пристроями. Фото: slavuta-mvk.gov.ua

Заявки на обслуговування приймають за добу до виїзду.

Учора в Славуті відбулася презентація спецавтотранспорту для людей з обмеженими можливостями. Ця транспортна послуга дасть змогу таким людям легше інтегруватися в суспільство та покращить їх життєдіяльність, повідомляють в міськраді.

Для послуги «соціальне таксі» придбали автомобіль з необхідними пристроями, призначений для перевезення осіб та дітей з обмеженими фізичними можливостями з порушенням опорно-рухового апарату, які пересуваються на інвалідних візках, або за допомогою милиць, палиць, ходунків.

«Ним перевозитимуть людей з обмеженими фізичними можливостями до відділень медико-соціальної реабілітації, до лікарень, поліклінік, установ органів місцевого самоврядування та місць проведення загальноміських заходів», - каже директор КУ «Славутський територіальний центр соціального обслуговування» Микола Паламарчук.

Також додає, що заявки на обслуговування осіб з обмеженими фізичними можливостями приймаються (письмово чи в телефонному режимі) за тел.7-17-06, 7-23-75 від громадських організацій інвалідів, рад ветеранів або від самих інвалідів (уповноважених представників) не менш, ніж за один день до виїзду за вказаною адресою.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео