ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Полонений моряк з Шепетівки відмовився свідчити росіянам

Суспільство 3387
Сергія Цибізова та інших українських моряків росіяни тримають у полоні в ізоляторах Москви
Сергія Цибізова та інших українських моряків росіяни тримають у полоні в ізоляторах Москви. Фото: Reuters

Про це написав адвокат Микола Полозов.

Сергій Цибізов із Шепетівки, який 25 листопада був взятий у полон у Керченській протоці, став дев’ятим українським моряком, який заявив про себе як про військовополоненого під протокол та відмовився давати свідчення росіянам у Москві. Про це в «Фейсбуці» написав адвокат Микола Полозов.

Полозов повідомив, що адвокат Сергій Новиков, який входить до команди захисників військовополонених моряків, відвідав Сергія Цибізова. «Настрій в нього бодьорий, - написав Микола Полозов. – Утримують його в двомісній камері з чоловіком на ім’я Дмитро. Вони майже не спілкуються. Цибізов повідомив, що передачу отримав. Продукти в нього є. Також він отримав теплий чорний спортивний костюм. Разом із цим, Сергій повідомив, що в нього періодично болить серце. Він вже звернувся до лікаря СІЗО Лефортово. Сподівається, що найближчими днями його оглянуть».

Нагадаємо, увечері 25 листопада, російські прикордонники захопили три українські військові судна, коли ті проходили Керченську протоку, прямуючи з Одеси в Маріуполь. На кораблях перебували 24 військовослужбовців. Серед них і наш земляк з Шепетівки Сергій Цибізов. Їх звинуватили в незаконному перетині кордону РФ. Наразі українських моряків утримують у московських слідчих ізоляторах «Лефортово» і «Матроська тиша».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую