ye-logo.v1.2
6 Грудня, 2019

Вдруге за місяць: в Шепетівці знову хочуть підняти тариф на тепло

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 920
Якщо нові тарифи будуть розглянуті, вартість теплової енергії після коригування для шепетівчан зросте на 14 відсотків
Якщо нові тарифи будуть розглянуті, вартість теплової енергії після коригування для шепетівчан зросте на 14 відсотків. Фото: kowel.rayon.in.ua

Тепловики кажуть, зросли витрати на основні складові тарифу.

Минулого місяця, а саме 26 листопада, Шепетівці було затверджено новий тариф на теплопостачання, а теплопостачальна організація ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" знову вимагає підвищення тарифу для населення. Як повідомляє сайт міста Шепетівка, теплопостачальна організація звернувся з відповідним листом до виконавчого комітету Шепетівської міської ради.

Тепловики свої вимоги аргументують тим, що з часу встановлення діючих тарифів, затверджених рішенням виконавчого комітету Шепетівської міської ради від 26.11.2018 року, відбувся перерахунок вартості газу, заробітної плати до прожиткового мінімуму, відтак зросли витрати на основні складові тарифу.

Згідно з розрахунками, якщо нові тарифи будуть розглянуті, вартість теплової енергії після коригування для шепетівчан зросте на 14 відсотків. На послугу з централізованого опалення для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії з 47,79 грн за кв.м. до 54,50 грн за кв.м. (14%). На послугу з централізованого опалення (з ПДВ) для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії з 1865,99 грн/Гкал до 2127,87 грн/Гкал (14%).

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую