ye-logo.v1.2
23 Липня, 2019

Кримський "суд" розглянув апеляцію щодо арешту полоненого моряка з Шепетівки

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1052
Адвокати заявляли, що відповідно до Женевської конвенції 1949 року, моряки мають статус військовополонених
Адвокати заявляли, що відповідно до Женевської конвенції 1949 року, моряки мають статус військовополонених. Фото: reuters

У Сімферополі адвокати оскаржували арешт чотирьох українських моряків.

Сьогодні з’явилися чергові новини про нашого земляка, полоненого у Керченській протоці Сергія Цибізова з Шепетівки: у Сімферополі адвокати оскаржували арешт українських моряків, апеляції розглядав так званий Верховний суд окупованого Криму.

Так званий «суд» Криму відмовився задовольнити апеляцію адвокатів на постанову "Київського райсуду Сімферополя" про арешт чотирьох військових моряків з затриманих в Азовському морі кораблів ВМС України. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на російські ЗМІ.

Як повідомляється, під вартою залишили українських моряків Володимира Варимеза, Андрія Оприска, Юрія Будзила та нашого земляка з Шепетівки Сергія Цибізова. "Суд" уточнив дату закінчення арешту моряків через помилку, допущену "судом" першої інстанції. Термін закінчується 24, а не 25 січня 2019 року.

Наголошується, що адвокати заявляли, що відповідно до Женевської конвенції 1949 року, моряки мають статус військовополонених і не підлягають суду загальної юрисдикції.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

  Так  Ні, дякую