ye-logo.v1.2
20 Січня, 2019

Частина хмельницького архіву переїхала у нове приміщення

Юна МІТРАШКО Суспільство 516
В сховищах архіву дотримується спеціальний температурний режим
В сховищах архіву дотримується спеціальний температурний режим. Фото: khm.gov.ua

Мешканці міста мають додаткову можливість в отриманні необхідних документів.

Вчора, 21 грудня, у Хмельницькому відкрили нове приміщення для архівного відділу Хмельницької міської ради.

У цьому приміщені, на Камянецькій 2, зберігатимуться документи які стосуються рішень міської влади Хмельницького з 40-х років і по сьогодні. Документи, до цього періоду, передані на зберігання Державному архіву Хмельницької області.
Відтак, мешканці міста матимуть додаткову можливість в отриманні необхідних довідок, копій та витягів з архівних документів.

«Раніше ці документи зберігались по вулиці Свободи, 9А. В цьому приміщенні містилися всі архіви ліквідованих підприємств, яких в обласному центрі було вдосталь. Тому постало питання, розширення можливостей архіву для зберігання документів. У будівлі по вулиці Кам’янецький, 2 за два роки зробили реконструкцію, ремонт, обладнали приміщення згідно сучасних норм. Його запасу вистачить на років 15-20», - коментує директор Державного архіву у Хмельницькій області Володимир Байдич.

Приміщення оснащене сучасним обладнанням, в сховищах дотримується спеціальний температурний режим.
Воно матиме не тільки архівну, а і історико-краєзнавчу функцію. Коридорна система передбачає створення виставкових експозицій для студентів і учнів.

Загалом в області функціоную 49 архівних відділи в області з них: 23 трудових архіви, 20 відділів райдержадміністрацій та 5 відділів міських рад і працює там 151 чоловік.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео