ye-logo.v1.2
23 Липня, 2019

"Кораблик на ялинку": хмельничани можуть долучитися до флешмобу на підтримку полонених моряків

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 924
До патріотичного флешмобу можуть долучитися і хмельничани
До патріотичного флешмобу можуть долучитися і хмельничани. Фото: Patriots of Ukraine Worldwide Movement - Всесвітній Рух Патріотів

Акція триватиме до 7 січня.

Учора, 25 грудня, у соцмережах запустили флешмоб на підтримку полонених українських моряків. Ініціаторами виступили активісти зі Всесвітнього руху патріотів України. На знак солідарності з українськими моряками-захопленими в полон 25 листопада 2018 року, внаслідок збройної атаки кораблів РФ в районі Керченської протоки, вони пропонують прикрасити свої оселі та новорічні ялинки жовто-блакитними паперовими корабликами. Українців та усіх небайдужих закликають приєднатися до акції. Тож до патріотичного флешмобу можуть долучитися і хмельничани.

Фотографію прикрас у вигляді корабликів з хештегом #Жовто_блакитний_кораблик_на_ялинку потрібно виставити на сторінках у соціальних мережах, а також надіслати Всесвітньому руху патріотів, який публікуватиме результати флешмобу. 

Нагадаємо, серед полонених Російською федерацією моряків є також наш земляк, житель Шепетівки Сергій Цибізов. Наразі його утримують у московському слідчому ізоляторі «Лефортово».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

  Так  Ні, дякую