ye-logo.v1.2
13 Серпня, 2020

«На одну вакансію - 8 безробітних», - обласний центр зайнятості

Суспільство 1491
Станом на 1 січня 2019 року в Хмельницькому обласному центрі зайнятості актуальними були 1,7 тисячі вакансій
Станом на 1 січня 2019 року в Хмельницькому обласному центрі зайнятості актуальними були 1,7 тисячі вакансій. Фото: dtkt.ua

Майже 65% вакансій - робітничі спеціальності.

 У 2018 році послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 36,3 тисяч безробітних. Такі дані наводять в відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи обласного центру зайнятості.

«Станом на 1 січня 2019 року актуальними були 1,7 тисячі вакансій, на одну вакансію претендували 8 безробітних, - йдеться в повідомленні. - Майже 65% вакансій, наданих в службу зайнятості, припадає на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі, вчителі. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій - підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші».

Кількість осіб, працевлаштованих за сприянням обласної служби зайнятості становила торік становила 22,7 тисячі осіб. У 2018 році в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 31,9 тисячі вакансій. Середній розмір оплати праці становив 4620,2 гривні.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую